Sıkça Sorulan Sorular

PROLIGA® KAPSÜL NEDİR?
PROLIGA® Kapsül, çeşitli mineral, vitamin ve bitki ekstrelerini içeren FDA onaylı tesislerde GMP kurallarına uygun olarak üretilen takviye edici gıdadır.
PROLIGA® KAPSÜL İÇERİĞİ NEDİR?
PROLIGA® Kapsül içeriğinde; L-Arjinin, C Vitamini (L-Askorbat), Gotu Kola Ekstresi 4:1 (Centella asiatica), Kırk Kilit Otu Ekstresi (Equisetum arvense), L-Sistein, MSM (Metil Sülfonil Metan), Potasyum (Potasyum İyodür), Magnezyum (Magnezyum Askorbat), Kırmızı Muskadin Üzümü Ekstresi (Resveratrol) ve Manganez (Manganez Sülfat) bulunur.
PROLIGA® KAPSÜL NASIL KULLANILIR?
Sabah kahvaltıdan sonra 2 kapsül, bol su ile alınması tavsiye edilir.
PROLIGA® KAPSÜL NEREDEN SATIN ALINIR?
PROLIGA® Kapsül sadece eczanelerde satılır. PROLIGA® Kapsül’ü en uygun kalite, taşıma ve saklama koşullarında temin etmek için eczanelerden almanızı öneririz.

YASAL UYARI: İlaç değildir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. 18 Yaş altı bireylerde kullanılmaz. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanılması durumunda doktora danışılmalıdır.

Eczane Sipariş Hattı