Hakkımızda

CCA PHARMA, modern tıbbın ihtiyaçlarına katma değer sağlayan yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak amacıyla alanında uzman eczacıların girişimi ve yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur.

Müşteri ve paydaşlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak “herkes için katma değer” sağlamayı hedefleyen CCA PHARMA, uluslararası standartlarda kaliteli üretimi ve sürekli gelişime açık iş yapış modellerine sahip olmayı kurum kültürünün temel hedefleri olarak kabul eder.

Üretimlerimizi iş stratejilerimizin temeline yerleştirdiğimiz “sürdürülebilir kalite” çerçevesinde uluslararası sertifikalı tesislerde gerçekleştiriyoruz. Deneyimli uluslararası firmalarla yaptığımız iş birlikleriyle de ürün portföyümüzü gün geçtikçe genişletiyoruz.

Kendini sürekli yenileyen CCA PHARMA’da “sürdürülebilir inovasyon” da temel hedeflerden biridir. Bunun için sosyal ve etik sorumlulukları gözönünde bulundurarak iş modellerimizi sürekli güncel tutar, yenilikçi bakışımızı üretimden son kullanıcıya kadar her süreçte uygularız. Uzmanlığımızı daha da ileriye götürmek amacıyla gelişmeleri yakından takip eder ve bu gelişmeleri potansiyel sağlık çözümlerine yansıtırız.

CCA PHARMA olarak yenilikçi ve kaliteli ürünlerin üretimi, pazarlanması ve dağıtımında hep daha iyisi için çalışıyor, insan sağlığına değer katma ve toplumsal sorumluluk bilincinde kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Eczane Sipariş Hattı