PROLIGA® KAPSÜL

PROLIGA® KAPSÜL NEDİR?
PROLIGA® Kapsül, çeşitli mineral, vitamin ve bitki ekstrelerini içeren FDA onaylı tesislerde GMP kurallarına uygun olarak üretilen takviye edici gıdadır.
PROLIGA® KAPSÜL İÇERİĞİ NEDİR?
PROLIGA® Kapsül içeriğinde; L-Arjinin, C Vitamini (L-Askorbat), Gotu Kola Ekstresi 4:1 (Centella asiatica), Kırk Kilit Otu Ekstresi (Equisetum arvense), L-Sistein, MSM (Metil Sülfonil Metan), Potasyum (Potasyum İyodür), Magnezyum (Magnezyum Askorbat), Kırmızı Muskadin Üzümü Ekstresi (Resveratrol) ve Manganez (Manganez Sülfat) bulunur.
PROLIGA® KAPSÜL NASIL KULLANILIR?
Sabah kahvaltıdan sonra 2 kapsül, bol su ile alınması tavsiye edilir.
PROLIGA® KAPSÜL NEREDEN SATIN ALINIR?
PROLIGA® Kapsül sadece eczanelerde satılır. PROLIGA® Kapsül’ü en uygun kalite, taşıma ve saklama koşullarında temin etmek için eczanelerden almanızı öneririz.

YASAL UYARI: İlaç değildir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. 18 Yaş altı bireylerde kullanılmaz. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanılması durumunda doktora danışılmalıdır.

İÇİNDEKİLER:
BİLEŞEN LİSTESİ MİKTAR (2 Kapsül) %BRD*
L-Arjinin 500 mg
Vitamin C (Askorbat) 250 mg 312.5
Gotu Kola Ekstresi 4:1 (Centella asiatica) 250 mg
Kırk Kilit Otu Ekstresi (Equisetum arvense) 240 mg
L-Sistein 200 mg
MSM 150 mg
Magnezyum (Magnezyum Askorbat) 40 mg
Kırmızı Muskadin Üzümü (Resveratrol) 40 mg
Potasyum (Potasyum İyodür) 20 mg
Manganez (Manganez Sülfat) 2 mg 100
*Beslenme Referans Değeri
Eczane Sipariş Hattı